FORM ŞİRKETLER GRUBU, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE ISK-SODEX VE YAPI FUARI’NDA

SODEX-YAPI FUARITürkiye’de merkezi iklimlendirme ve yenilenebilir enerji sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu, 04–07 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek ISK-SODEX ve 10-14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek Yapı Fuarları’nda birbirinden yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle yer alıyor.

 

Klima ve Isıtma sektöründeki yeni ürünlerin ve endüstriyel gelişmelerin tanıtıldığı ISK-SODEX 2016 ve 39. Yapı Fuarı’na Form Şirketler Grubu, yeşil bina oluşumunu destekleyen, enerji verimliliği yüksek ve  uluslararası sertifikalı yenilikçi ürünleri ile katılıyor.

 

Sodex 2016’da  FORM’un tanıtacağı ürünler arasında Mitsubishi Heavy’nin yeni KX Serisi Su Soğutmalı VRF dış üniteleri , Lennox’un Hava Soğutmalı Flexair Paket Kliması, Clivet’in Hava Soğutmalı Frekans Kontrollü Heatpump Chiller’i bulunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra, Mitsubishi Heavy’nin, enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretilen VRF iç ve dış üniteleri, Decsa’nın  sektörde ilk  olan çoklu  EC fanlı, kapalı devre  soğutma kulesi,  Clivet marka Fancoiller, Form marka klima santralleri, su ve toprak kaynaklı ısı pompası konusunda 50 yılı aşkın deneyime sahip Climate Master marka ısı pompaları ve Fotovoltaik Sistemler de tanıtılacak ürünler arasında yer alıyor.

Form Şirketler Grubu’nun üretim ayağını oluşturan Form Endüstri Tesisleri’ne ait standta ise Sunvia Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri, Roda ve Technocupole duman tahliye ve doğal havalandırma sistemleri  Fes Klima Evaporatif Soğutma Üniteleri  ve pencere, doğal havalandırma sistemleri, panjur perde vb. ürünlerde kullanılan Comunello marka açkı sistemleri sergilenecek.

Form Şirketler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Tunç Korun, “ Sektörümüzün en önemli fuarı olan SODEX 2016’da merkezi iklimlendirme ve enerji alanındaki yeni ve yüksek kaliteli ürünlerimizi ziyaretçilere tanıtacağız. SODEX’te firmamızdaki yenilikleri ziyaretçilere birebir gösterme imkânı buluyoruz. Enerji verimli ürünlerimizin sektöre önemli katkılar sağlayacağı inancındayım.” dedi.

Türkiye ve çevre ülkelerde sektörün yakından takip ettiği en büyük fuarların başında gelen ISK SODEX’te Form Şirketler Grubu yenilikçi ürünlerini, 4. hol stand no: B02-B06, Yapı Fuarı’nda ise Salon 2 Stand no: 532’de sergileyecek.