Bireysel Üyeler (Tümünü Aç)

 • Üyelik ücretli midir?

  Hayır. Bireysel üyelik ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

 • Neden üye olmalıyım?

  Portalımız aradığınız çevre dostu ve yeşil bina şartnamelerine uygun ürünlere tek bir portaldan ulaşmanızı sağlamaktadır. Sitemiz üye olmadan da bu ürünleri tarama imkanını sunmaktadır fakat ürün detaylarına sadece üyelerimiz ulaşabilir. Aradığınız cevredostu ürünlerin tüm detaylarına ulaşmak için sadece bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

 • Çevredostu olduğunu düşündüğüm bir ürünü neden bulamıyorum?

  Sitemiz sürekli olarak yeni ürünlerle güncellenmektedir ancak ulaşamadığınız ve çevre dostu olduğunu düşündüğünüz ürünleri sitemize önerebilirsiniz.Cevre dostu ürün önermek için tıklayınız…

 • Site ne sıklıklıkta güncellenmektedir?

  Sitemiz hergün güncellenmektedir. Ürün güncellemeleri ise firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Bilgi taleplerine ne sıklıkta cevap verebiliyorsunuz?

  Sürekli güncellenen sitemizde bilgi taleplerine mümkün olan kısa sürelerde geri dönüş yapılmaktadır.

 • Beğendiğim ürünlerin üreticilerine nasıl ulaşabilirim?

  Üye olunduğu takdirde giriş yapabileceğiniz ürün sayfalarından firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

Kurumsal Üyeler (Tümünü Aç)

 • Nasıl kurumsal üye olunur?

  Kurumsal üyelik formumuzu doldurmakla işe başlayabilirsiniz.

 • Kurumsal üyelikte farklı üyelik paket seçenekleri mevcut mudur?

  Kurumsal üye olmayı düşünen ziyaretçilerimize standart,gümüş,altın ve platin paket olmak üzere 4 ayrı üyelik seçeneği sunulmaktadır. Bu paketlerde kurumsal üyelerimize farklı sayılarda ürün sergileme olanakları sunulmaktadır.

 • Ürünlerimi siteye nasıl ekleyeceğim?

  Cevredostu olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi üyelik sayfanızda bulunan ürünlerim linkine tıklayıp ekranda çıkan yeni ürün butonunu kullanarak ekleyebilirsiniz. İlgili formun doldurulup tarafımıza gönderilmesinin ardından yöneticilerimiz tarafından incelenecektir. Şayet cevredostu özellikleri bakımından istenilen kriterleri sağlıyor ise ürünler onaylanıp sitemizde yayınlanmaya başlanacaktır.

 • Cevredostu.com logosunu neden ve nasıl kullanmalıyım?

  Ürünlerinizin yöneticilerimiz tarafından onaylanmasının ardından bu ürünlerin cevredostu olduğu kanıtlanmış olacaktır. Bu onayı takiben ürünlerinizin tanıtımında logomuzu bir ayrıcalık olarak kullanma şansına da sahip olacaksınız. Bu logo ile artık herhangi bir çaba sarfetmenize gerek kalmadan ürünlerinizin cevre dostu olduğunu belgelemiş olacak ayrıca bu konuya vermiş olduğunuz önem sayesinde firmanızın ve ürünlerinizin prestijini artırmış olacaksınız. Bu logoyu ilgili yazışmalarınızda  ve reklamlarınızda  kullanma ayrıcalığına kavuşacaksınız. Cevredostu üyelik logo kullanım detayları için tıklayınız…

 • Reklam verebilir miyim?

  Sitemizde reklam verebilirsiniz. Reklamlarınızı ana sayfamızda bulunan öne çıkanlar kısmında  veya  kategori aramalarında belirleyeceğiniz anahtar kelimelerle yapılacak aramalarda gösterilecek banner olarak yapabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin ilgililere daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 • Cevredostu.com’a reklam vermenin avantajları nelerdir?

  Sitemiz üyelerine hedef müşteri kitlesi ile doğrudan temas olanağı sağlanmaktadır. Ziyaretçilerimizin cevre dostu odaklı aramalarını gerçekleştirdikleri sırada gösterimi yapılacak reklamların etkisi ve somut sonuçlara ulaşma şansı diğer platformlardan daha fazla olacaktır. Ek olarak arama kriterine göre gösterimlerimiz ürünlerinizin bir adım öne çıkmasını sağlayacaktır. Bunların yanında tıklama (cpv) ve gösterim başına ücretlendirme yöntemlerimiz sizlere verdiğimiz hizmet kadar ödeme yapma imkanı sunmaktadır.