Yer kaplama malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından biri olan PETRA, 1993 yılında kuruldu. 20 yılı aşkın süredir, hızla artan pazar payına ilaveten üstün kalite ve hizmet anlayışı ile kendine sektörde sağlam bir yer edinmiştir.

PETRA, müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimsemiş olup müşteri odaklı çalışarak, hızlı çözümleri çok kısa sürede yaratabilme ve uygulama yeteneğine sahiptir. Kendi bünyesindeki profesyonel uygulama ekipleri ve en güncel ekipmanları ile uygulama hizmetlerini de sunmaktadır.

Çevreye, doğaya ve insana saygılı olmayı ana prensip olarak benimseyen PETRA,

  • Dünyanın önde gelen karo halı üreticilerinden Hollanda menşeili DESSO B.V.’nin Türkiye’de
  • Amerikan menşeili Armstrong DLW ürünleri (Fiberbonded, keçe, needlefelt) ile Türkiye’de
  • Arjantin menşeili Indelval kauçuk zemin ürünlerinin Türkiye ile birlikte Azerbeycan, Türkmenistan, Kazakistan, Kıbrıs, Yunanistan, Libya, Makedonya, Mısır, Bulgaristan, Suriye, Irak ve İran’da
  • İngiliz menşeili DesIgnfloorIng’in lüks dizayn zeminleri ile Türkiye’de
  • Kanada menşeili Tacfast süper modüler alt zemin sistemleri ile yine Türkiye’nin yanı sıra Makedonya, Yunanistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Libya, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs, Özbekistan, Irak, İran, Suriye ve Gürcistan’da

tek genel yetkilisi, acentası ve ana dağıtıcısıdır.

Milyonlarca metrekare referans ve tecrübemiz, muhteşem ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.

Doğru Yerdesiniz !

Firmalarla iletişim kurmak için üye olmalısınız. Üyelik ücretsizdir.